Biz Kimiz?

EGELİSANS KPSS, AÖF, ALES, DGS, SMMM 2009 Yılında Umurbey Mahallesi Mithatpaşa Caddesi NO:39 Ödemiş / İZMİR adresinde kuruldu. Açık Öğretim ve KPSS kursları alanında Ödemiş ve Tire'nin ilk kursu ve en tecrübeli kurumudur. EGELİSANS Kursları, Ödemiş'ten sonra 2010 yılında, Tire Şubesini ve 2014 yılında EGELİSANS VIP Etüt Merkezini açarak büyümeye devam etti.

Deneyimli eğitim kadrosu, alanına hakim öğrenci işleri uzmanları ve çadaş fiziksel koşulları ile başarıyı kendine ilke edinen Egelisans, 2016 yılında Ödemiş ve Tire şubeleri ile birlikte toplam 3 şubede Yüzlerce öğrencisinin başarısını paylaşmaya devam etmektedir. Öğrencilerimizin, "Hazırlanmakla kazanmak arasındaki fark" diyerek ifade ettikleri ve her platformda dile getirdikleri memnuniyetleri, bizim en büyük enerji kaynağımız olmaya devam etmektedir. Ticari zihniyetimizi şekillendiren iyi insan olma öğretisinin bize kazandırdıklarını, temas ettiğimiz her birey ile paylaşmanın verdiği mutluluk, yıllardır ortak olduğumuz binlerce olumlu sonuç, her yıl daha da başarılı olmamız için bizi zorlamakta ve her yıl daha da güzel sonuçlar elde etmemizi sağlamaktadır.

Öğrencilerimizin sınavlardaki başarıları, dereceleri ve kamu kurumlarına yerleştirme oranlarımızdaki yükseliş, doğru yolda ilerlediğimizin ve aynı zamanda sektördeki lider olma vizyonumuzun da önemli bir göstergesidir.

EGELİSANS Kurslarında Açıköğretim, DGS, KPSS-A, KPSS-B, KPSS-Öğretmenlik, KPSS-ÖABT, SMMM, ALES, DGS, İngilizce programları devam etmektedir.