İnsan Kaynakları

Geleceği yetiştiren siz öğretmenlerimizin omuzlarındaki sorumluluğun bilincindeyiz. Bu sebeple bir aile olarak ülkenin inşasındaki temel taşların neferlerinden olmak bizler için bir onurdur. Nitelikli görev bilincinin yanı sıra gösterilen özverinin neticesinde Egelisans ailesi olarak öğrencilerimizin hayallerine basamak olmak ve onlarla birlikte bu mutluluğu yaşamak ortak vizyonlarımızdandır. Biliyoruz ki Başöğretmenin de belirttiği gibi, bizleri muassır medeniyetler seviyesine sizlerin eserleri ulaştıracaktır.


Asli görevimizin yanı sıra Egelisans ailesi olarak sosyal sorumluluk projeleri, zengin sosyal etkinlikler, kültürel ve sanatsal faaliyeter ile kaliteli zaman geçirebileceğimiz öğrencilerimiz ile hasbihal olabileceğimiz bir çok aktivite ile omuzlarımızdaki sorumluluğun yükünü bir nebze olsun hafifletmeye çalışıyoruz. Ayrıca tıpkı kalitemiz gibi Egelisans deyince akıllarda yer etmiş halı saha liglerimiz içinde her zaman sizler için bir formamız mevcut.


Elbetteki tüm çalışmalarımızın karşılığı olarak öğrencilerimizin mezuniyet törenlerinde yüzlerindeki o mutluluk fazlasıyla yeterli olsada kariyer gelişiminize katkıda bulunuyor, yan haklarla da destekliyoruz. Karşılıklı görüşmelerimiz neticesinde kazanımlarmızı ortak noktada buluşarak, iş akdi ile saklı tutuyoruz. Performans Yönetim Sistemi ile öğretim kurumumuza nitelikli insan kaynağı kazandırmayı ve her çalışanımızı potansiyel bir yetenek olarak değerlendirerek geliştirmeyi, çalışanlarımızın performansının, kurumumuzun performans hedefleriyle aynı doğrultuda planlanması ve yönetilmesi yoluyla kurumsal başarının garanti altına alınmasını amaçlayıyoruz.